Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің

«№ 2 негізгі жалпы білім беру мектебі» КММ
КГУ «Основная общеобразовательная школа №2» отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области

Шарбақты а.
8-718-3-621501
sosh2@cherbroo.edu.kz

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің

«№ 2 негізгі жалпы білім беру мектебі» КММ

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Ағылшын тілі мұғалімі уақытша бос лауазымының орнына /2024 жылғы 4 мамырге дейін/ конкурс өткізу туралы хабарландыру

Павлодар облысының білім беру бөлімі, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің «№2 жалпы негізгі білім беру мектебі» КММ уақытша 1,0 - 16 сағат оқу жүктемесімен бірге бос ағылшын тілі мұғалімі лауазымына (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты демалысы кезеңіне) ашық конкурс жариялайды.

Орналасқан жері: Павлодар облысы Шарбақты ауданы Шарбақты ауылы, Победа көшесі, 83 үй, пошталық мекенжайының индексі 141100, телефон нөмірлері 8718(36)2-15-01, электрондық пошта мекенжайы Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс.

Хабарландыру уақытша бос лауазымға орналасуға конкурс өткізу туралы ағылшын тілі мұғалімдері

© 2024. Все права защищены.