Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің

«№ 2 негізгі жалпы білім беру мектебі» КММ
КГУ «Основная общеобразовательная школа №2» отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области

Шарбақты а.
8-718-3-621501
sosh2@cherbroo.edu.kz

Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің

«№ 2 негізгі жалпы білім беру мектебі» КММ

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз
Наурыз
2024

Сіздермен мектеп басшысының, түрлі оқиғаларға пікірлер алмасу, тікелей қарым-қатынас жасау мүмкіндігі болуы үшін құрылған жеке ресми блогымда сөйлесіп отырғаныма өте қуаныштымын. Бүгінгі таңда ақпараттық технологиялар біздің күнделікті өмірімізге толықтай енді деуге болады жəне замануи қоғамның бір бөлігі болып табылады. Интернет коммуникация құралы ретінде азаматтық қоғамды құру жолында маңызды рөл атқарады жəне мемлекеттік білім беру органдарының ашықтық белгісі болып табылады.

Құрметпен, мектеп басшысы

Наурыз
2024

© 2024. Все права защищены.